ΕΛ EN AL

Mirë se vini në SAZ Hotel

Mirë se vini në qëndër të qytetit të Janinës

MË SHUMË →

Eksperiencë e paharrueshme

Një eksperiencë e plotë Hoteling në Janinë

MË SHUMË →

Qëndrim i mrekullueshëm

Dhoma me estetikë të lartë dhe elegancë

MË SHUMË →

Eksperiencë e paharrueshme

Një eksperiencë e plotë Hoteling në Janinë

MË SHUMË →

Qëndrim i mrekullueshëm

Dhoma me estetikë të lartë dhe elegancë

MË SHUMË →

Scroll Down

E-business II

Stili & Estetika

SAZ City Life Hotel ndodhet në zëmër të Janinës dhe ofron një eksperiencë të re të integruar Hoteling për të gjithë ata që e zgjedhin për qëndrimin dhe takimet, ngrënien, pijen apo kafen e tyre.

Ju presin 23 dhoma me pamje qytetine Janinës dhe liqenin e mahnitshëm Pamvotidha, të dekoruara me shije, krijimtari dhe fantazi.

Eksploroni hotelin →
Saz City Life Hotel Saz City Life Hotel

Dhoma & Suita

23 dhomat me cilësi të lartë dhe hapësirë,si edhe suitat e SAZ City Life Hotel janë të ndërtuara nga materiale të përzgjedhura me kujdes, në një kombinim të përkryer të estetikës së lartë dhe të elegancës, duke ju siguruar qëndrim komod dhe relaksues.

Shikoni dhomat →

THE VIEW Roof Garden

Në krye të SAZ City Life Hotel, në katin e 6të, ju mund të gëzoni madhështinë e qytetit të Janinës nga njëra anë në tjetrën dhe liqenin historik "Pamvotidha".

Vizitoni Roof Garden →

Njihuni me Janinën

Qyteti i legjendave dhe traditave

Janina përbën një zonë ku çdo vizitor, edhe nëse vjen për të shumtën herë, ndjen fortë nevojën për ta eksploruar. Janina është qyteti më i madh i Epirit. Plot gjelbërim, rrugë të shtruara me pllaka dhe ndërtesa të vjetra me vlera të mëdha arkitektonike plot histori dhe bukuri «piktoreske» që tërheq shumë turistë gjatë gjithë vitit.

Si qytet studenti, me një numër të madh studentësh, Janina është një qytet modern plot gjallëri që herët në mëngjes deri vonë në darkë. Përveç bukurive të shumta që vlejnë për tu vizituar nga të vegjëlit & të mëdhenjtë, qoftë për fundjavë, qëndra tregtare, ushqimi cilësor dhe prodhimet tradicionale të vendit janë pikat e forta të qytetit që lënë shenjën e tyre në kalimin e çdo vizitori.

Vendndodhja
Vendndodhja

SΑΖ City Life Hotel nuk gjendet thjesht në qëndër të qytetit të Janinës, është qënda e tij!

Na gjeni në hartë →
Rezervime
Rezervime

Kompletoni rezervimin tuaj online & përfitoni çmimet më të mira që ju ofrojmë!

Rezervoni dhomën tuaj →

Awards

Best Lifestyle City Hotel

Të dashur miq,

Në çmimet Greek Hospitality Awards 2019, SAZ City Life fitoi medaljen e flori në kategorinë Best Greek Lifestyle City Hotel!

Ju falenderojmë të gjithëve për mbështetjen tuaj!

Best Hotel Lighting

Në çmimet Hotel Design Awards 2017, SAZ City Life fitoi medaljen në kategorinë Best Hotel Lighting!