ΕΛ EN AL

Dhoma & Suita

Të 23 dhomat dhe suitat me cilësi superiore dhe hapësirë të  SAZ City Life Hotel janë të ndërtuara nga materiale të përzgjedhura me kujdes në një kombinim të suksesshëmtë estetikës së lartë dhe elegancës, duke siguruar qëndrim komod dhe relaksues.

Të gjitha dhomat dhe suitat kanë sipërfaqje prej 21m2 deri në 50m2, ndërsa mund tëmirëpresë persona me aftësi  të kufizuara.

23 DHOMAT & SUITAT DISPONOJNË ↓
 • Vaskë ose kabinë dushi
 • Sipërfaqe prej mermeri në banjë
 • Telefon të dytë në banjë
 • Tharëse flokësh
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Prizë për makinë rroje
 • Amenities luksoze të Molton Brown
 • Robdishan & shapka pambukuΣύστημα κλιματισμού τελευταίας γενιάς
 • Mini bar me frigorifer
 • Linjë telefonike të drejtpërdrejtë
 • Sistem ajri të kondicionuar të brezit të fundit
 • Dritare me dopjo xham dhe dopjo korniza për izolim të lartë
 • Kasafortë elektronike
 • Akses falas në Wi-Fi internet
 • Skrivani pune
 • Televizorë me ekran të sheshtë 32’ dhe kanale satelitore
 • Sistem audio dhome i integruar me mundësi rregullim zëri në të gjitha ambientet
 • Jorgan me pupla, dyshek cilësorë COCO-MAT* lino dhe ekologjik kundër–alergjisë për gjumë të rehatshëm dhe të shëndetshëm
 • Mundësi krevatishtesë për fëmijë
 • Dysheme druri ose me moketë
 • Ballkon privat me tavolinë dhe karrige
 • Pajisje për zjerje uji dhe përbërës për kafe/çaj

*Të disponueshme për tipa dhomash të caktuara

Dhomë dyshe me pamje Liqenin Pamvotidha

Të dekoruara me elegancë, dhomat Dyshe prej 21 m2 janë komode dhe të pajisura me të gjitha objektet e nevojshme për tju siguruar një qëndrim të paharrueshëm në SAZ City Life Hotel.

Shikojeni →

Dhomë dyshe me pamje qytetin

Të dekoruara me elegancë, dhomat Dyshe prej 21 m2 janë komode dhe të pajisura me të gjitha objektet e nevojshme për tju siguruar një qëndrim të paharrueshëm në SAZ City Life Hotel.

Shikojeni →

Dhomë Superior me pamje qytetin

Të dekoruara me elegancë, dhomat Superior prej 27 m2 janë komode dhe të pajisura me të gjitha objektet e nevojshme për tju siguruar një qëndrim të paharrueshëm në SAZ City Life Hotel.

Shikojeni →

Dhomë Superior me pamje Liqenin Pamvotidha

Të dekoruara me elegancë, dhomat Superior prej 27 m2 janë komode dhe të pajisura me të gjitha objektet e nevojshme për tju siguruar një qëndrim të paharrueshëm në SAZ City Life Hotel.

Shikojeni →

Junior Suite me pamje qytetin

Junior Suites harmonizojnë me përsosmëri luksin me elegancën, komoditetin me dizajnin modern. Materialet cilësorë që janë përdorur, krijojnë një harmoni ngjyrash të mahnitshme dhe i japin dhomës një atmosferë të ngrohtë.

Shikojeni →

Junior Suite me pamje Liqenin Pamvotidha

Junior Suites harmonizojnë me përsosmëri luksin me elegancën, komoditetin me dizajnin modern. Materialet cilësorë që janë përdorur, krijojnë një harmoni ngjyrash të mahnitshme dhe i japin dhomës një atmosferë të ngrohtë.

Shikojeni →

SAZ Suite me pamje panoramike të qytetit dhe liqenit Pamvotida

SAZ Suite me hapësirë të madhe dhe plot dritë, ju ofron ambiente për punë dhe relaks me stil si dhe të gjitha lehtësirat që ju përshtaten. Dekorimi modern dhe elegant, me detaje të zgjedhura me kujdes, kontribuojnë në një eksperiencë të paharrueshme në qëndrimin tuaj në Saz City Life Hotel.

Shikojeni →

Awards

Best Lifestyle City Hotel

Të dashur miq,

Në çmimet Greek Hospitality Awards 2019, SAZ City Life fitoi medaljen e flori në kategorinë Best Greek Lifestyle City Hotel!

Ju falenderojmë të gjithëve për mbështetjen tuaj!

Best Hotel Lighting

Në çmimet Hotel Design Awards 2017, SAZ City Life fitoi medaljen në kategorinë Best Hotel Lighting!