ΕΛ EN AL

Vila SAZ

Vilat SAZ ofrojnë një eksperiencë qëndrimi unik me pamje të mahnitshme në detin Jon, ballkon, pishinë private dhe kopsht.

Vila SAZ

Vilat janë ngjitur me plazhin, disponojnë kondicioner, dhomë ngrënjeje, dhomë ndënjeje me televizor me ekran të sheshtë, oxhak dhe miqësore për kafshët shtëpie.

Kuzhina është e pajisur me pjatalarëse, furrë, frigorifer, vatra gatimi, enë gatimi, makinë kafeje dhe ibrik.

Çdo vilë përmban banjë private me vaskë. Disponohen shtresa dhe mbulesa.

Po ashtu disponohet vend parkimi privat.

Parga gjendet vetëm 19 km larg dhe aeroporti ndërkombëtar i Korfuzit ndodhet në rreze 36 km.

Awards

Best Lifestyle City Hotel

Të dashur miq,

Në çmimet Greek Hospitality Awards 2019, SAZ City Life fitoi medaljen e flori në kategorinë Best Greek Lifestyle City Hotel!

Ju falenderojmë të gjithëve për mbështetjen tuaj!

Best Hotel Lighting

Në çmimet Hotel Design Awards 2017, SAZ City Life fitoi medaljen në kategorinë Best Hotel Lighting!